Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroConnect - Patchkabel - ST/PC enkelttilstand (han) til SC/PC enkelttilsta...

MicroConnect - Patchkabel - ST/PC enkelttilstand (han) til SC/PC enkelttilsta...

MicroConnect

Varenr.: FIB121050
  • Fiberoptik
  • 50 m
  • Gul

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

464,-

Ønsker du finansiering

14,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    MicroConnect patchkabel - 50 m. - gul
  • Type

    Patchkabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Singlemodus
  • Længde

    50 m.
  • Diameter af kore / belægning

    9 / 125 micron
  • Forbindelsesled

    2 x ST/PC enkelttilstand - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x SC/PC enkelttilstand - han
  • Farve

    Gul
  • Producentgaranti

    25 års garanti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Patchkabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Singlemodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Diameter af kore / belægning

    9 / 125 micron
  • Længde

    50 m.
  • Farve

    Gul
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    2 x ST/PC enkelttilstand - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x SC/PC enkelttilstand - han
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    25 års garanti