Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroConnect - Patchkabel - LC/UPC multi-mode (han) til E2000/UPC multi-modus (han) - 2 m. - 2 mm - fiberoptik - duplex - 50 / 125 my - OM4 - halogenfri - violet erica

MicroConnect - Multimode-fiberkabler

Varenr.: FIB440702P
  • Fiberoptik
  • Længde: 2 m
  • Farve: Violet erica
Ønsker du finansiering

5,70/måned