Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (svarende til: HP JD090A) - 1...

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (svarende til: HP JD090A) - 1...

MicroOptics

Varenr.: MO-CDL40JD090A
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 155 Mbps
  • Fast Ethernet

På lager (2)

413,-

Ønsker du finansiering

12,40,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed

    155 Mbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    100Mb LAN
  • Maks. overføringsafstand

    40 km
  • OEM-producentækvivalent delnummer

    HP JD090A
  • Producentgaranti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Dataforbindelsesprotokol

    100Mb LAN
  • Dataoverførselshastighed

    155 Mbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Maks. overføringsafstand

    40 km
  • Egenskaber

    Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x netværk - LC single-mode hun x 2
  • Diverse

  • OEM-producentækvivalent delnummer

    HP JD090A
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - 3 år