Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (svarende til: Juniper EX-SFP...

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (svarende til: Juniper EX-SFP...

MicroOptics

Varenr.: MO-EX-SFP-1GE-SX
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet

På lager (9)

196,-

Ønsker du finansiering

5,90,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    1000Base-SX
  • Dataoverførselshastighed

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Maks. overføringsafstand

    550 m
  • OEM-producentækvivalent delnummer

    Juniper EX-SFP-1GE-SX
  • Producentgaranti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    1000Base-SX
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Dataoverførselshastighed

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Maks. overføringsafstand

    550 m
  • Egenskaber

    Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode hun x 2
  • Diverse

  • OEM-producentækvivalent delnummer

    Juniper EX-SFP-1GE-SX
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - 3 år