Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroOptics - SFP+ transceiver modul (svarende til: HP J9153A) - 10 GigE - LC...

MicroOptics - SFP+ transceiver modul (svarende til: HP J9153A) - 10 GigE - LC...

MicroOptics

Varenr.: MO-CDL40J9153A
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

4.346,-

Ønsker du finansiering

131,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Maks. overføringsafstand

    40 km
  • OEM-producentækvivalent delnummer

    HP J9153A
  • Producentgaranti

    3 års garanti
  • Designet for

    Aruba 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 nm
  • Maks. overføringsafstand

    40 km
  • Egenskaber

    Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x 10Gb Ethernet - LC single-mode
  • Diverse

  • OEM-producentækvivalent delnummer

    HP J9153A
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - 3 år
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    Aruba 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl