Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroOptics - X2 transceiver modul (svarende til: Cisco X2-10GB-LR) - 10 GigE...

MicroOptics - X2 transceiver modul (svarende til: Cisco X2-10GB-LR) - 10 GigE...

MicroOptics

Varenr.: MO-X2-10GB-LR
  • X2 transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

2.533,-

Ønsker du finansiering

76,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    MicroOptics - X2 transceiver modul - 10 GigE
  • Enhedstype

    X2 transceiver modul - SC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    10GBase-LR
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • OEM-producentækvivalent delnummer

    Cisco X2-10GB-LR
  • Producentgaranti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    X2 transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    10GBase-LR
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • Egenskaber

    Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 10GBase-LR - SC single-mode hun x 2
  • Diverse

  • OEM-producentækvivalent delnummer

    Cisco X2-10GB-LR
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - 3 år