Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroOptics - XENPAK transceiver modul (svarende til: HP J8173A) - 10 GigE - ...

MicroOptics - XENPAK transceiver modul (svarende til: HP J8173A) - 10 GigE - ...

MicroOptics

Varenr.: MO-CDS10J8173A
  • XENPAK transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

2.986,-

Ønsker du finansiering

90,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    MicroOptics - XENPAK transceiver modul - 10 GigE
  • Enhedstype

    XENPAK transceiver modul - SC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • OEM-producentækvivalent delnummer

    HP J8173A
  • Producentgaranti

    3 års garanti
  • Designet for

    HPE 9304M, 9308M, 9315M, Routing Switch 9408sl
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    XENPAK transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • Egenskaber

    Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x 10Gb Ethernet - SC single-mode
  • Diverse

  • OEM-producentækvivalent delnummer

    HP J8173A
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - 3 år
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    HPE 9304M, 9308M, 9315M, Routing Switch 9408sl