Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroOptics - XFP transceiver modul (svarende til: Cisco XFP-10GBASE-LR) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelttilstand - 1310 nm - for P/N: XFP-10GLR-OC192SR, XFP-10GLR-OC192SR=

MicroOptics - Optiske Transceivere

Varenr.: MO-XFP2151CS
  • XFP transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet
Ønsker du finansiering

39,50/måned