Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MikroTik S+31DLC10D - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - SFP+ / LC enkelttils...

MikroTik

Varenr.: S+31DLC10D

  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

På lager (4)

868,-

Ønsker du finansiering

26,20/måned

Beskrivelse

Specifikation

S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310 nm, for up to 10 kilometer single mode fiber connections.

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 119ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;