Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MPO trunkkabel 12x9µm OS2 singlemodePræ-termineret med 1 MPO stik i hver ende...

MPO trunkkabel 12x9µm OS2 singlemodePræ-termineret med 1 MPO stik i hver ende...

MPO trunkkabel 12x9µm OS2 singlemodePræ-termineret med 1 MPO stik i hver ende...

TE Connectivity

Varenr.: 3-2055711-7

Ikke på lager

3.526,-

Ønsker du finansiering

106,-/måned