Indkøbskurv

Kurven er tom

Ny kunde

MPO trunkkabel 12x9µm OS2 singlemodePræ-termineret med 1 MPO stik i hver ende...

TE Connectivity

Varenr.: 1-2055711-7

Ikke på lager

3.122,-

Ønsker du finansiering

94,-/måned

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 195ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;