Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

PATCHBOX PLUS+ SYSTEM OS2 LC-SC - Kabeladministrationspakke for rack - 1U - 19"

PATCHBOX PLUS+ SYSTEM OS2 LC-SC - Kabeladministrationspakke for rack - 1U - 19"

PATCHBOX

Varenr.: P60SMAOS21224Y
  • Kabeladministrationspakke for rack
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

3.960,-

Ønsker du finansiering

119,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    PATCHBOX PLUS+ SYSTEM OS2 LC-SC - kabeladministrationspakke for rack - 1U - 19"
  • Produkttype

    Kabeladministrationspakke for rack
  • Pakke Indhold

    Monteringsramme, justerbare monteringsskinner, 24 cassettes with cables, 6 Patchcatch, 96 labels
  • Dimensioner (B x D x H)

    48.26 cm x 60 cm x 4.369 cm
  • Produktmateriale

    Rustfrit stål, pulverbelagt stål, Polyoxymethylen (POM)
  • Højde (rackenheder)

    1U
  • Overensstemmelsesstandarder

    OS2
  • UNSPSC

    26121668 Cord/cable management device
  • Generelt

  • Produkttype

    Kabeladministrationspakke for rack
  • Pakke Indhold

    Monteringsramme, justerbare monteringsskinner, 24 cassettes with cables, 6 Patchcatch, 96 labels
  • Produktmateriale

    Rustfrit stål, pulverbelagt stål, Polyoxymethylen (POM)
  • Højde (rackenheder)

    1U
  • Bredde

    48.26 cm
  • Dybde

    60 cm
  • Højde

    4.369 cm
  • Kabling & ledningsføring

  • Teknologi

    Fiberoptik
  • I henhold til standarder

    OS2
  • Diverse

  • Rackstørrelse

    19"
  • Egenskaber

    Retractable cable (170 cm)
  • Mål & vægt (forsendelse)

  • Bredde ved forsendelse

    59 cm
  • Dybde ved forsendelse

    79 cm
  • Højde ved forsendelse

    5 cm
  • Vægt ved forsendelse

    12 kg
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    10 °C
  • Maks. driftstemperatur

    45 °C