Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Patchkabel SC-SC 9/125 OS2 singlemode duplexLængde: 0,5 meterFarve: gul med L...

Patchkabel SC-SC 9/125 OS2 singlemode duplexLængde: 0,5 meterFarve: gul med L...

TE Connectivity

Varenr.: 9-6348260-0

På lager (1)

245,-

Ønsker du finansiering

7,40/måned