Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

PeakOptical - Patchkabel - LC/PC enkelttilstand (han) til LC/PC enkelttilstan...

PeakOptical - Patchkabel - LC/PC enkelttilstand (han) til LC/PC enkelttilstan...

PeakOptical

Varenr.: PTFPSS-15-16F
  • Fiberoptik
  • 15 m

Ikke på lager

132,-

Ønsker du finansiering

4,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    PeakOptical patchkabel - 15 m.
  • Type

    Patchkabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Singlemodus
  • Længde

    15 m.
  • Diameter af kore / belægning

    9 / 125 micron
  • Forbindelsesled

    LC/PC enkelttilstand - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    LC/PC enkelttilstand - han
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Singlemode-fiberkabler Patchkabler
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Patchkabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Singlemodus
  • Diameter af kore / belægning

    9 / 125 micron
  • Længde

    15 m.
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    LC/PC enkelttilstand - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    LC/PC enkelttilstand - han