Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

PeakOptical - Patchkabel - LC/PC multimodus (han) til SC/PC multimodus (han) - 1 m. - fiberoptik - duplex - 50 / 125 my - OM4

PeakOptical - Patchkabel - LC/PC multimodus (han) til SC/PC multimodus (han) - 1 m. - fiberoptik - duplex - 50 / 125 my - OM4

PeakOptical

Varenr.: PTFMO4-04F
  • Fiberoptik
  • Længde: 1 m

54,-

Ønsker du finansiering

1,60,-/måned