Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

PeakOptical - Patchkabel - LC/PC multimodus (han) til SC/PC multimodus (han) ...

PeakOptical - Patchkabel - LC/PC multimodus (han) til SC/PC multimodus (han) ...

PeakOptical

Varenr.: PTFMD-2-04F
  • Fiberoptik
  • 2 m

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

141,-

Ønsker du finansiering

4,20,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    PeakOptical patchkabel - 2 m.
  • Type

    Patchkabel - OM1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Længde

    2 m.
  • Diameter af kore / belægning

    62 / 125 my
  • Forbindelsesled

    2 x LC/PC multimodus - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x SC/PC multimodus - han
  • Producentgaranti

    Begrænset livtidsgaranti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Patchkabel - OM1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Antal fiber

    2
  • Diameter af kore / belægning

    62 / 125 my
  • Længde

    2 m.
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    2 x LC/PC multimodus - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x SC/PC multimodus - han
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset livtidsgaranti