Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 2Gb Fibre Channel - op til ...

PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 2Gb Fibre Channel - op til ...

PeakOptical

Varenr.: PSFP-48-2321S-21FFN
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 2.125 Gbps
  • 2Gb Fibre Channel

Ikke på lager

608,-

Ønsker du finansiering

18,30,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 2Gb Fibre Channel
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed

    2.125 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    2Gb Fibre Channel
  • Maks. overføringsafstand

    55 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Dataforbindelsesprotokol

    2Gb Fibre Channel
  • Dataoverførselshastighed

    2.125 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Maks. overføringsafstand

    55 km
  • Egenskaber

    Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)