Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Pro Optix - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (svarende til: HP JD063B) - Gig...

Pro Optix - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (svarende til: HP JD063B) - Gig...

Pro Optix

Varenr.: JD063B-O
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

563,-

Ønsker du finansiering

17,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Pro Optix - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    1000Base-LH70
  • Dataoverførselshastighed

    1 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Maks. overføringsafstand

    80 km
  • OEM-producentækvivalent delnummer

    HP JD063B
  • Producentgaranti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    1000Base-LH70
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Dataoverførselshastighed

    1 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 nm
  • Maks. overføringsafstand

    80 km
  • Egenskaber

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 1000Base-LH70 - LC enkelttilstand hun x 2
  • Diverse

  • OEM-producentækvivalent delnummer

    HP JD063B
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - 3 år
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. driftstemperatur

    70 °C
Cookie Settings