Kurv Luk

Kurven er tom

ATEA.DK
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Pro Optix - XFP transceiver modul (svarende til: HP JD117B) - 10 GigE - 10GBa...

Pro Optix - XFP transceiver modul (svarende til: HP JD117B) - 10 GigE - 10GBa...

Pro Optix

Varenr.: JD117B-P
  • XFP transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

1.337,-

Ønsker du finansiering

40,30,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Pro Optix - XFP transceiver modul - 10 GigE
  • Enhedstype

    XFP transceiver modul - LC multimodus
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Maks. overføringsafstand

    550 m
  • OEM-producentækvivalent delnummer

    HP JD117B
  • Producentgaranti

    Begrænset livtidsgaranti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    XFP transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Maks. overføringsafstand

    550 m
  • Egenskaber

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multimodus hun x 2
  • Diverse

  • OEM-producentækvivalent delnummer

    HP JD117B
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - livstid
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. driftstemperatur

    70 °C
Cookie Settings