Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

ProLabs CWDM-SFP-1550-C - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, Fibre Channel - Glasfiberkanal, CWDM - LC enkelttilstand - op til 80 km - 1550 nm - for Cisco Catalyst 2948, 3560, 3750, 4948; MDS 91XX, 9216, 9509; ME 3400; Supervisor Engine

Prolabs - Optiske Transceivere

Varenr.: CWDM-SFP-1550-C
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet, Fibre Channel
Ønsker du finansiering

47,20/måned