Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

ProLabs - SFP+ transceiver modul (svarende til: Cisco SFP-10G-ER) - 10 GigE, ...

ProLabs - SFP+ transceiver modul (svarende til: Cisco SFP-10G-ER) - 10 GigE, ...

Prolabs

Varenr.: SFP-10G-ER-C
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 10.7 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet; 10Gb Fibre Channel; Fibre Channel

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

2.943,-

Ønsker du finansiering

89,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    ProLabs - SFP+ transceiver modul - 10 GigE, Fibre Channel, 10Gb Fibre Channel
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    Glasfiberkanal, 10GBase-ER, 10GBase-EW
  • Dataoverførselshastighed

    10.7 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE, Fibre Channel, 10Gb Fibre Channel
  • Maks. overføringsafstand

    40 km
  • OEM-producentækvivalent delnummer

    Cisco SFP-10G-ER
  • Dimensioner (B x D x H)

    1.34 cm x 6.85 cm x 1.23 cm
  • Designet for

    Cisco Nexus 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    Glasfiberkanal, 10GBase-ER, 10GBase-EW
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE, Fibre Channel, 10Gb Fibre Channel
  • Dataoverførselshastighed

    10.7 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 nm
  • Maks. overføringsafstand

    40 km
  • Egenskaber

    Digital Optical Monitoring (DOM) support, Digital Dianostisering, haspe
  • Overensstemmelsesstandarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 10GBase-ER/10GBase-EW - LC single-mode x 2
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    RoHS, MSA SFF-8472, MSA SFF-8431
  • OEM-producentækvivalent delnummer

    Cisco SFP-10G-ER
  • Mål og vægt

  • Bredde

    1.34 cm
  • Dybde

    6.85 cm
  • Højde

    1.23 cm
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. driftstemperatur

    70 °C
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco Nexus 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E