Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Quareo Q4000 Series QFPC-MPPM4ZA-0.9M Managed Fiber Cable Assembly - Patchkab...

Quareo Q4000 Series QFPC-MPPM4ZA-0.9M Managed Fiber Cable Assembly - Patchkab...

CommScope

Varenr.: 320000114807
  • Fiberoptik
  • 90 cm
  • Akvamarin

Ikke på lager

604,-

Ønsker du finansiering

18,20,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Quareo Q4000 Series QFPC-MPPM4ZA-0.9M Managed Fiber Cable Assembly - patchkabel - 0.9 m. - akvamarin
  • Type

    Patchkabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Egenskaber

    Halogenfri, presaflastning, Quareo forbindelsespunkt-identifikation
  • Længde

    0.9 m.
  • Forbindelsesled

    2 x LC/UPC multi-mode - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x LC/UPC multi-mode - han
  • Farve

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Multimode-fiberkabler Patchkabler
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Patchkabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antal fiber

    2
  • Egenskaber

    Halogenfri, presaflastning, Quareo forbindelsespunkt-identifikation
  • Længde

    0.9 m.
  • Farve

    Akvamarin
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    2 x LC/UPC multi-mode - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x LC/UPC multi-mode - han
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    CSA, UL, IEC 60950-1, A-Tick, RoHS 2011/65/EU, ISO/IEC 11801 Ed. 2
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    -10 °C
  • Maks. driftstemperatur

    60 °C