Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Quareo Q4000 Series - Fiberkanal-kabel - LC/UPC enkelttilstand (han) til LC/U...

Quareo Q4000 Series - Fiberkanal-kabel - LC/UPC enkelttilstand (han) til LC/U...

CommScope

Varenr.: 320000106201
  • Fiberoptik
  • 2.5 m
  • Gul

Ikke på lager

697,-

Ønsker du finansiering

21,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Quareo Q4000 Series Fiberkanal-kabel - 2.5 m. - gul
  • Type

    Fiberkanal-kabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Singlemodus
  • Egenskaber

    Halogenfri, presaflastning, beige stikforbindelse, administreret forbindelse, Quareo forbindelsespunkt-identifikation
  • Længde

    2.5 m.
  • Lokalisering

    Australien, New Zealand, Mellemamerika, Nordamerika, EMEA
  • Forbindelsesled

    2 x LC/UPC enkelttilstand - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x LC/UPC enkelttilstand - han
  • Farve

    Gul
  • UNSPSC

    43223326 Fiber optic patch cord
  • Produktkategori

    Singlemode-fiberkabler Specielle netværkskabler
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Fiberkanal-kabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Singlemodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antal fiber

    2
  • Egenskaber

    Halogenfri, presaflastning, beige stikforbindelse, administreret forbindelse, Quareo forbindelsespunkt-identifikation
  • Længde

    2.5 m.
  • Farve

    Gul
  • Lokalisering

    Australien, New Zealand, Mellemamerika, Nordamerika, EMEA
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    2 x LC/UPC enkelttilstand - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x LC/UPC enkelttilstand - han
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    CSA, UL, IEC 60950-1, A-Tick, ISO/IEC 11801, Directive 2011/65/EU
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    -10 °C
  • Maks. driftstemperatur

    60 °C