Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Quareo Q4000 Series - Patchkabel - LC/UPC enkelttilstand (han) til LC/UPC enk...

Quareo Q4000 Series - Patchkabel - LC/UPC enkelttilstand (han) til LC/UPC enk...

CommScope

Varenr.: 320000106195
  • Fiberoptik
  • 2.5 m
  • Gul

Ikke på lager

697,-

Ønsker du finansiering

21,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Quareo Q4000 Series patchkabel - 2.5 m. - gul
  • Type

    Patchkabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Singlemodus
  • Egenskaber

    Halogenfri, presaflastning, administreret forbindelse, Quareo forbindelsespunkt-identifikation
  • Længde

    2.5 m.
  • Lokalisering

    Australien, New Zealand, Mellemamerika, Nordamerika, EMEA
  • Forbindelsesled

    2 x LC/UPC enkelttilstand - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x LC/UPC enkelttilstand - han
  • Farve

    Gul
  • Friholdelsesklausul for billedfarve

    Det viste produktbillede kan være en anden farve
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Singlemode-fiberkabler Patchkabler
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Patchkabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Singlemodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antal fiber

    2
  • Egenskaber

    Halogenfri, presaflastning, administreret forbindelse, Quareo forbindelsespunkt-identifikation
  • Længde

    2.5 m.
  • Farve

    Gul
  • Friholdelsesklausul for billedfarve

    Det viste produktbillede kan være en anden farve
  • Lokalisering

    Australien, New Zealand, Mellemamerika, Nordamerika, EMEA
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    2 x LC/UPC enkelttilstand - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x LC/UPC enkelttilstand - han
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    CSA, UL, IEC 60950-1, A-Tick, RoHS 2011/65/EU
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    -10 °C
  • Maks. driftstemperatur

    60 °C