Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Ruckus - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC mult...

Ruckus - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC mult...

CommScope

Varenr.: E1MG-100FX-OM
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 100 Mbps
  • Fast Ethernet
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

1.108,-

Ønsker du finansiering

33,40,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Ruckus - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    100Base-FX
  • Dataoverførselshastighed

    100 Mbps
  • Dataforbindelsesprotokol

    100Mb LAN
  • Designet for

    Brocade ICX 6430-C12, 6450-C12-PD
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    100Base-FX
  • Dataforbindelsesprotokol

    100Mb LAN
  • Dataoverførselshastighed

    100 Mbps
  • Egenskaber

    Digital Optical Monitoring (DOM) support
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode x 2
  • Kompatible åbninger

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    Brocade ICX 6430-C12, 6450-C12-PD
Cookie Settings