Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - SONET/SDH - LC enkelttilsta...

SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - SONET/SDH - LC enkelttilsta...

SmartOptics

Varenr.: SO-SFP-622M-L80D
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 622 Mbps
  • SONET/SDH

Ikke på lager

677,-

Ønsker du finansiering

20,40,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - SONET/SDH
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed

    622 Mbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    SONET/SDH
  • Maks. overføringsafstand

    80 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Dataforbindelsesprotokol

    SONET/SDH
  • Dataoverførselshastighed

    622 Mbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 nm
  • Liniefrekvens

    OC-12/STM-4
  • Maks. overføringsafstand

    80 km
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x netværk - LC single-mode
  • Kompatible åbninger

    1 x SFP (mini-GBIC)