Kurv Luk

Kurven er tom

ATEA.DK
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, Fibre Channel - CWDM ...

SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, Fibre Channel - CWDM ...

SmartOptics

Varenr.: SO-SFP-L50D-C51
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 1.25 Gbps
  • Fibre Channel, Gigabit Ethernet

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

448,-

Ønsker du finansiering

13,50,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    SmartOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, Fibre Channel
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    CWDM
  • Dataoverførselshastighed

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1510 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE, Fibre Channel
  • Maks. overføringsafstand

    50 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    CWDM
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE, Fibre Channel
  • Dataoverførselshastighed

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1510 nm
  • Maks. overføringsafstand

    50 km
  • Egenskaber

    Digital Dianostisering
  • Overensstemmelsesstandarder

    IEEE 802.3
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x CWDM - LC hun x 2
  • Kompatible åbninger

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    Laser Class 1, FDA, MSA, IEC 60825, MSA SFF-8472
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. driftstemperatur

    70 °C
Cookie Settings