Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

SmartOptics - SFP+ transceiver modul - 4Gb Fibre Channel, FICON, 8Gb Fibre Ch...

SmartOptics - SFP+ transceiver modul - 4Gb Fibre Channel, FICON, 8Gb Fibre Ch...

SmartOptics

Varenr.: 16G-ER-D220-BR2
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 8Gb Fibre Channel, FICON, 16Gb Fibre Channel, 4Gb Fibre Channel

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

20.441,-

Ønsker du finansiering

616,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    SmartOptics - SFP+ transceiver modul - 4Gb Fibre Channel, FICON, 8Gb Fibre Channel, 16Gb Fibre Channel
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    Glasfiberkanal, DWDM
  • Optisk bølgelængde

    1530 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    4Gb Fibre Channel, FICON, 8Gb Fibre Channel, 16Gb Fibre Channel
  • Maks. overføringsafstand

    40 km
  • Dimensioner (B x D x H)

    1.45 cm x 5.8 cm x 1.34 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    Glasfiberkanal, DWDM
  • Dataforbindelsesprotokol

    4Gb Fibre Channel, FICON, 8Gb Fibre Channel, 16Gb Fibre Channel
  • Optisk bølgelængde

    1530 nm
  • Maks. overføringsafstand

    40 km
  • Egenskaber

    Hotswap-moduludskiftning, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x 16Gb Fibre Channel / DWDM - LC enkelttilstand hun x 2
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    Laser Class 1, RoHS, EN 60825-1, MSA SFF-8472, MSA SFF-8431, MSA SFF-8432
  • Effekt

  • Strømforbrug ved drift

    1.8 Watt
  • Mål og vægt

  • Bredde

    1.45 cm
  • Dybde

    5.8 cm
  • Højde

    1.34 cm
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. driftstemperatur

    70 °C
Cookie Settings