Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - ST/SC - OM1 - ST to SC Fiber Patch Cable (FIBSTSC2) - Netværkskabel - SC multimodus (han) til ST multimodus (han) - 2 m. - fiberoptik - duplex - 62,5 / 125 my

StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - ST/SC - OM1 - ST to SC Fiber Patch Cable (FIBSTSC2) - Netværkskabel - SC multimodus (han) til ST multimodus (han) - 2 m. - fiberoptik - duplex - 62,5 / 125 my

89,-

Ønsker du finansiering

2,70,-/måned