Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - OM2 - LC to SC Fiber Patch Cable - Netværkskabel - LC multimodus (han) til SC multimodus (han) - 3 m. - fiberoptik - duplex - 50 / 125 my - for P/N: US100A20FXSC, US1GA30SXSC

StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - OM2 - LC to SC Fiber Patch Cable - Netværkskabel - LC multimodus (han) til SC multimodus (han) - 3 m. - fiberoptik - duplex - 50 / 125 my - for P/N: US100A20FXSC, US1GA30SXSC

StarTech.com

Varenr.: 50FIBLCSC3
  • Fiberoptik
  • Længde: 3 m
På lager (+20)

105,-

Ønsker du finansiering

3,20,-/måned