Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

StarTech.com Cisco SFP-10G-BX-U-40 Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX - 10 G...

StarTech.com Cisco SFP-10G-BX-U-40 Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX - 10 G...

StarTech.com - Cisco SFP-10G-BX-U-40 Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX 10 GbE Gigabit Ethernet BiDi Single Mode Fiber (SMF) Transceiver

Varenr.: SFP-10G-BX-U-40-ST
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

1.309,-

Ønsker du finansiering

39,40,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com Cisco SFP-10G-BX-U-40 Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX - 10 GbE Gigabit Ethernet BiDi Single Mode Fiber (SMF) Transceiver - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    10GBase-BX-U
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1270 nm / 1330 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Maks. overføringsafstand

    40 km
  • OEM-producentækvivalent delnummer

    Cisco SFP-10G-BX-U-40
  • Dimensioner (B x D x H)

    5.84 cm x 1.39 cm x 1.26 cm
  • Vægt

    24 g
  • Producentgaranti

    Begrænset livtidsgaranti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    10GBase-BX-U
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1270 nm / 1330 nm
  • Maks. overføringsafstand

    40 km
  • Egenskaber

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 10GBase-BX-U - LC enkelttilstand hun
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    MSA
  • OEM-producentækvivalent delnummer

    Cisco SFP-10G-BX-U-40
  • Effekt

  • Strømforbrug ved drift

    1.6 Watt
  • Mål og vægt

  • Bredde

    5.84 cm
  • Dybde

    1.39 cm
  • Højde

    1.26 cm
  • Vægt

    24 g
  • Mål & vægt (forsendelse)

  • Bredde ved forsendelse

    9 cm
  • Dybde ved forsendelse

    11.5 cm
  • Højde ved forsendelse

    3.1 cm
  • Vægt ved forsendelse

    50 g
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - livstid
Cookie Settings