Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

StarTech.com Dell EMC SFP-10G-LR Compatible SFP+ Module - 10GBASE-LR - 10GE SFP+ 10GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - 10km DDM - SFP+ transceiver modul (svarende til: Dell EMC SFP-10G-LR) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelttilstand - op til 10 km - 1310 nm

StarTech.com Dell EMC SFP-10G-LR Compatible SFP+ Module - 10GBASE-LR - 10GE SFP+ 10GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - 10km DDM - SFP+ transceiver modul (svarende til: Dell EMC SFP-10G-LR) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelttilstand - op til 10 km - 1310 nm

StarTech.com

Varenr.: SFP10GLREMST
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

1.449,-

Ønsker du finansiering

43,70,-/måned