Kurv Luk

Kurven er tom

ATEA.DK
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

StarTech.com Extreme Networks 10051 Compatible SFP Module - SFP (mini-GBIC) t...

StarTech.com Extreme Networks 10051 Compatible SFP Module - SFP (mini-GBIC) t...

StarTech.com - Extreme Networks 10051 Compatible SFP Module

Varenr.: 10051-ST
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

299,-

Ønsker du finansiering

9,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    StarTech.com Extreme Networks 10051 Compatible SFP Module - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    1000Base-SX
  • Dataoverførselshastighed

    1 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Maks. overføringsafstand

    550 m
  • OEM-producentækvivalent delnummer

    Extreme Networks 10051
  • Dimensioner (B x D x H)

    5.56 cm x 1.37 cm x 1.25 cm
  • Vægt

    16 g
  • Producentgaranti

    Begrænset livtidsgaranti
  • Designet for

    Summit 24e3; Alpine 3802; Extreme Networks GM-16T3, GM-16X3
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    1000Base-SX
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Dataoverførselshastighed

    1 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Maks. overføringsafstand

    550 m
  • Egenskaber

    Komplet duplex ydeevne, Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode hun x 2
  • Diverse

  • MTBF (forventet tid mellem fejl)

    629,953,711 timer
  • Overensstemmelsesstandarder

    FCC, MSA
  • OEM-producentækvivalent delnummer

    Extreme Networks 10051
  • Mål og vægt

  • Bredde

    5.56 cm
  • Dybde

    1.37 cm
  • Højde

    1.25 cm
  • Vægt

    16 g
  • Mål & vægt (forsendelse)

  • Bredde ved forsendelse

    9 cm
  • Dybde ved forsendelse

    11.5 cm
  • Højde ved forsendelse

    3.1 cm
  • Vægt ved forsendelse

    50 g
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - livstid
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    Summit 24e3 Alpine 3802 Extreme Networks GM-16T3, GM-16X3
Cookie Settings