Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

StarTech.com Multimode (MM) LC Fiber Media Converter for 10/100/1000 Network - 550m - Gigabit Ethernet - 850nm - with SFP Transceiver (MCM1110MMLC) - Fibermedieomformer - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / LC multimodus - op til 550 m - 850 nm - for P/N: SVA5N3NEUA

StarTech.com - Optiske Transceivere - Multimode (MM) LC Fiber Media Converter for 10/100/1000 Network - 550m Gigabit Ethernet 850nm with SFP Transceiver (MCM1110MMLC)

Varenr.: MCM1110MMLC
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • Dataoverførselshastighed: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Ethernet
Ønsker du finansiering

39,70/måned