Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

TE Connectivity - Patchkabel - LC/PC multimodus (han) til LC/PC multimodus (h...

TE Connectivity - Patchkabel - LC/PC multimodus (han) til LC/PC multimodus (h...

TE Connectivity

Varenr.: 9-2160046-0
  • Fiberoptik
  • Længde: 50 cm
  • Farve: Akvamarin
På lager (7)

148,-

Ønsker du finansiering

4,50,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    TE Connectivity patchkabel - 0.5 m. - akvamarin
  • Type

    Patchkabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Egenskaber

    Booted
  • Længde

    0.5 m.
  • Diameter af kore / belægning

    50 / 125 my
  • Forbindelsesled

    2 x LC/PC multimodus - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x LC/PC multimodus - han
  • Farve

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Patchkabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antal fiber

    2
  • Diameter af kore / belægning

    50 / 125 my
  • Egenskaber

    Booted
  • Længde

    0.5 m.
  • Farve

    Akvamarin
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    2 x LC/PC multimodus - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x LC/PC multimodus - han
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    RoHS, ELV
Cookie Settings