Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

TP-LINK MC100CM - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multimodus - op til 2 km - 1310 nm

TP-LINK - Optiske Transceivere

Varenr.: MC100CM
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • Dataoverførselshastighed: 100 Mbps
  • Fast Ethernet, Ethernet

209,-

Ønsker du finansiering

6,30,-/måned