Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

TP-LINK TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE - 1000Base-BX - ...

TP-LINK TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE - 1000Base-BX - ...

TP-LINK

Varenr.: TL-SM321A
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet

På lager (13)

266,-

Ønsker du finansiering

8,-/måned

Specifikation

Ekstra materiale

  • Produktbeskrivelse

    TP-Link TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    1000Base-BX
  • Dataoverførselshastighed

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 (TX) / 1310 (RX) nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    1000Base-BX
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Dataoverførselshastighed

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 (TX) / 1310 (RX) nm
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • Overensstemmelsesstandarder

    IEEE 802.3z
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 1000Base-BX - LC single-mode x 2
  • Kompatible åbninger

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    Plug and Play, FCC
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. driftstemperatur

    70 °C
  • Fugtighedsgrad ved brug

    10 - 90%