Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

TP-LINK TXM431-LR - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelt...

TP-LINK TXM431-LR - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelt...

TP-LINK

Varenr.: TXM431-LR
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

636,-

Ønsker du finansiering

19,20,-/måned

Specifikation

Ekstra materiale

  • Produktbeskrivelse

    TP-Link TXM431-LR - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    10GBase-LR
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    10GBase-LR
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • Egenskaber

    Komplet duplex ydeevne
  • Overensstemmelsesstandarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode hun x 2
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    FCC
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. driftstemperatur

    70 °C
  • Fugtighedsgrad ved brug

    10 - 90 % (ikke-kondenserende)
Cookie Settings