Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

TP-LINK TXM431-SR - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multim...

TP-LINK TXM431-SR - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multim...

TP-LINK

Varenr.: TXM431-SR
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

391,-

Ønsker du finansiering

11,80,-/måned

Specifikation

Ekstra materiale

  • Produktbeskrivelse

    TP-Link TXM431-SR - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul - LC multimodus
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Maks. overføringsafstand

    300 m
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Maks. overføringsafstand

    300 m
  • Egenskaber

    Komplet duplex ydeevne
  • Overensstemmelsesstandarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode hun x 2
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    FCC
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. driftstemperatur

    70 °C
  • Fugtighedsgrad ved brug

    10 - 90 % (ikke-kondenserende)