Kurv Luk

Kurven er tom

ATEA.DK
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

TRENDnet TE100-MGBFX - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN - 100Bas...

TRENDnet TE100-MGBFX - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN - 100Bas...

TRENDnet

Varenr.: TE100-MGBFX
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 100 Mbps
  • Fast Ethernet

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

225,-

Ønsker du finansiering

6,80,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    TRENDnet TE100-MGBFX - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    100Base-FX
  • Dataoverførselshastighed

    100 Mbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    100Mb LAN
  • Maks. overføringsafstand

    2 km
  • Producentgaranti

    Begrænset livtidsgaranti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    100Base-FX
  • Dataforbindelsesprotokol

    100Mb LAN
  • Dataoverførselshastighed

    100 Mbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Maks. overføringsafstand

    2 km
  • Overensstemmelsesstandarder

    IEEE 802.3u
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode x 2
  • Kompatible åbninger

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    FCC
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - livstid
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. driftstemperatur

    40 °C
  • Fugtighedsgrad ved brug

    0 - 90% (ikke-kondenserende)
Cookie Settings