Laddar meny

Kontakt os

Er du interesseret i at høre mere om, hvordan vores og Microsofts Cloud-løsninger kan hjælpe med den digitale omstilling? Hvilket Microsoft Cloud område vil du gerne vide mere om?

Sebastian Bredsdorff
Business Manager
Sebastian.Bredsdorff@atea.dk
Robert Salzwedell
Business Manager
Robert.Salzwedell@atea.dk
John Christensen
Business Manager
john.christensen@atea.dk
Lars Sørensen
Business manager, vest
lars.sorensen@atea.dk
Kim Svane Pedersen
Business Manager, øst
kim.svane.pedersen@atea.dk
Jørgen Rahbek
Customer Success Manager
jorgen.rahbek@atea.dk
Henrik Konnerup
Business Manager, vest
henrik.konnerup@atea.dk
Jens Hansen
Konsulentchef
jens.hansen@atea.dk
Roland Roland
Business manager
michael.roland@atea.dk
Kristjan Hugosson
Cloud Evangelist
kristjan.hugosson@atea.dk
Sebastian Bredsdorff
Business Manager
Sebastian.Bredsdorff@atea.dk
John Christensen
Business Manager
john.christensen@atea.dk
Robert Salzwedell
Business Manager
Robert.Salzwedell@atea.dk
Atea perceived better if you update your browser. Here you will find a new version of Internet Explorer