Spring til hovedindhold Spring til hovedsøgning
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.

Black Box Micro Mini Media Converter - Fibermedieomformer - GigE - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multimodus - op til 500 m - 850 nm - TAA-kompatibel

Black Box - Optiske Transceivere - Micro Mini Media Converter

Varenr.: LMC4001A
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • Dataoverførselshastighed: 100 Mbps
  • Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Ønsker du finansiering

129,-/måned