Spring til hovedindhold Spring til hovedsøgning
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.

Dell Networking - Customer Kit - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 16 Gigabit Ethernet - 16GBase-SW - op til 200 m - 850 nm - med Overtag garantien af Dell-systemet ELLER et års hardware-garanti

Dell - Optiske Transceivere

Varenr.: 492-BCYC
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 16 Gbps
  • 16 Gigabit Ethernet
Ønsker du finansiering

171,-/måned