DELTACO SFP-HP011 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (svarende til: HP J4859C) - 1GbE - 1000Base-LX - LC enkelttilstand - op til 10 km - 1310 nm - for HPE 1700, 2610, 93XX, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406

Aurdel - Optiske Transceivere - DELTACO SFP-HP011

Varenr.: SFP-HP011
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet
Ønsker du finansiering

9,70/måned