Spring til hovedindhold Spring til hovedsøgning
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.

StarTech.com 5m (15ft) LC to LC (UPC) OM4 Switchable Fiber Optic Cable 50/125µm, 100G Networks, Toolless Polarity Switching, Low Insertion Loss - LSZH Fiber Patch Cord (450FBLCLC5SW) - Patchkabel - LC/UPC multi-mode (han) til LC/UPC multi-mode (han) - 5 m. - 2.9 mm - fiberoptik - duplex - 50 / 125 my - OM3/OM4 - halogenfri, op til 100 Gbps datatransferhastighed - akvamarin