Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

StarTech.com PoE+ Industrial Fiber to Ethernet Media Converter 60W, SFP to RJ45, Singlemode/Multimode Fiber to Copper Gigabit Ethernet, Compact, IP-30/ -40 to +75C, PoE+ Media Converter - Fiber Media Converter (IMC1GSFP60W) - Fibermedieomformer - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - op til 10 km

StarTech.com - Optiske Transceivere

Varenr.: IMC1GSFP60W
  • Fibermedieomformer
  • Monterbar på DIN rail
  • Dataoverførselshastighed: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet
Ønsker du finansiering

74,-/måned