Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Intel Silicon Photonics - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-CWDM4 - op til 500 m - 1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm (pakke med 10)

Intel - Kobbertransceivere

Varenr.: SPTSBP2CLCCOBLK
  • QSFP28 transceivermodul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 100 Gbps
  • 100 Gigabit Ethernet
Ønsker du finansiering

80,-/måned