Spring til indhold
Tilbage til Om Atea

Ledelse

Her finder du pressebilleder af Ateas ledelse.

 

Kathrine Forsberg

Chief Executive Officer

Management & Board

kathrine.forsberg@atea.dk

Brian Borella Wulf

Senior Vice President

Key Account Management & Digital Workplace

Brian.borella.wulf@atea.dk

Rene Lange

Rene Lange

Senior Vice President

Hybrid Platforms & Information Management

Rene.Lange@atea.dk

Lars Døring

Lars Døring

Senior Vice President

Managed Services & Contract Management

Lars.Doering@atea.dk

Hans-Henrik Langsted

Consulting

Consulting & End-User Services

Hans.Henrik.Langsted@atea.dk

Ole Peter Mejer

Senior Vice President

CX, eCommerce, Marketing, Communication & Strategy

Ole.Peter.Mejer@atea.dk

Henrik aamann Nielsen

Henrik Aamann Nielsen

Senior Vice President

Finance, Legal & Facility Management

Henrik.Aamann.Nielsen@atea.dk

Sara Amini, CIO Atea

Sara Amini

Senior Vice President

Atea Digital Services

Sara.Amini@atea.dk

Tilbage til Om Atea