Tilbage til Om Atea

Ledelse

Her finder du pressebilleder af Ateas ledelse.

Morten Felding, Atea

Morten Felding

Chief Executive Officer

Management & Board

morten.felding@atea.dk

Anette Otto, Atea

Annette Otto

Senior Vice President

Customer engagement, Communications & HR

annette.otto@atea.dk

Kathrine Forsberg

Kathrine Forsberg

Senior Vice President

Enterprise

kathrine.forsberg@atea.dk

Malene Rhode Carstensen

Malene Rhode Carstensen

Senior Vice President

General Services

malene.rhode.carstensen@atea.dk

Jonas Kjærulf, Atea

Jonas Kjærulf

Senior Vice President

Supply Chain Management

Jonas.Kjaerulf@atea.dk

Henrik Arndt, Atea

Henrik Arndt

Senior Vice President

Digital Business Services

Henrik.Arndt@Atea.com

Ole Peter Mejer, Atea

Ole Peter Mejer

Senior Vice President

Shared Service Center

Ole.Peter.Mejer@atea.dk

Brian Borella Wulf

Senior Vice President

Public

Brian.borella.wulf@atea.dk

Lars Siewertsen, Atea

Lars Siewertsen

Senior Vice President

Commercial

Lars.Siewertsen@Atea.dk

Peter Forsting, Atea

Peter Forsting

Senior Vice President

Operations & Services

Peter.Forsting@atea.dk

Magnus Sallbring, Atea Danmark

Magnus Sallbring

Senior Vice President

Culture & Marketing

Magnus.Sallbring@atea.dk

Tilbage til Om Atea
Atea perceived better if you update your browser. Here you will find a new version of Internet Explorer