Tilbage til Om Atea

Ledelse

Her finder du pressebilleder af Ateas ledelse.

 

Kathrine Forsberg

Chief Executive Officer

Management & Board

kathrine.forsberg@atea.dk

Anette Otto, Atea

Annette Otto

Senior Vice President

Marketing, Partner Management, HR & Communication

annette.otto@atea.dk

Brian Borella Wulf

Senior Vice President

Public

Brian.borella.wulf@atea.dk

Henrik Arndt, Atea

Henrik Arndt

Senior Vice President

Digital Business Services

Henrik.Arndt@Atea.com

Hans Gjerulff Jensen

Henrik Gjerulff Jensen

Senior Vice President

Enterprise

Henrik.Gjerulff.Jensen@atea.dk

 

Hans-Henrik Langsted

Hans-Henrik Langsted

Senior Vice President

Consulting

Hans.Henrik.Langsted@atea.dk

Malene Rhode Carstensen

Malene Rhode Carstensen

Senior Vice President

General Services

malene.rhode.carstensen@atea.dk

Ole Peter Mejer, Atea

Ole Peter Mejer

Senior Vice President

Shared Service Center

Ole.Peter.Mejer@atea.dk

Peter Forsting, Atea

Peter Forsting

Senior Vice President

Operations & Services

Peter.Forsting@atea.dk

Tilbage til Om Atea
Atea perceived better if you update your browser. Here you will find a new version of Internet Explorer